Process Controllers, Programmers & Indicators

: Atrasti 4 produkti
Kategorijas
1 Izvēlēts filtrs(-i)
Atrasti 4 produkti Lai atjauninātu rezultātus, noklikšķiniet uz Lietot filtrus
Min./maks. Pieejamība

Atzīmējot izvēles rūtiņu Atcerēties, mēs saglabāsim jūsu jaunākās filtru preferences turpmākai meklēšanai

Iepakojums

Šobrīd līgumcenas nav pieejamas skatīšanai. Redzamās cenas ir standarta mazumtirdzniecības cenas. Apstrādes laikā veiktajiem pasūtījumiem tiks piemērota līgumcena.

Lietots filtrs
Ražotājs
= HARTING
Salīdzināt atlasīto Salīdzināt
Paplašinātie atribūti Atribūti
Pievienot rekvizītus lapai

Atlasiet rekvizītus, kas jāpievieno kolonnām tabulas beigās.

  Ražotāja detaļas Nr. Pasūtījuma kods Apraksts / Ražotājs
Pieejamība Cena par
Cena
Daudzums
Current Rating Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
20760100300
20760100300 - Transceiver Module, mCon 1000 Family, SFP 1000, 850 nm

2080959

Transceiver Module, mCon 1000 Family, SFP 1000, 850 nm

HARTING

Vienība

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
- -
20760000300
20760000300 - Transceiver Module, mCon 1000 Family, SFP 100, 1300 nm

2080958

Transceiver Module, mCon 1000 Family, SFP 100, 1300 nm

HARTING

Vienība

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
- -
20760300300
20760300300 - Transceiver Module, mCon 1000 Family, SFP 1000, Singlemode, 1300 nm

2080961

Transceiver Module, mCon 1000 Family, SFP 1000, Singlemode, 1300 nm

HARTING

Vienība

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
- -
20760200300
20760200300 - Transceiver Module, mCon 1000 Family, SFP 100, Singlemode, 1300 nm

2080960

Transceiver Module, mCon 1000 Family, SFP 100, Singlemode, 1300 nm

HARTING

Vienība

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
- -