Converters / Interfaces

: Atrasti 5 produkti
Filtru izkārtojums:
Lietots filtrs
Convert To
= SC-Duplex
1 Izvēlēts filtrs(-i)
Atrasti 5 produkti Lai atjauninātu rezultātus, noklikšķiniet uz Lietot filtrus
Min./maks. Pieejamība

Atzīmējot izvēles rūtiņu Atcerēties, mēs saglabāsim jūsu jaunākās filtru preferences turpmākai meklēšanai

Saderība
Min./maks. Ražotājs
Min./maks. Convert From
Min./maks. Convert To
Min./maks. Product Range
Iepakojums

Šobrīd līgumcenas nav pieejamas skatīšanai. Redzamās cenas ir standarta mazumtirdzniecības cenas. Apstrādes laikā veiktajiem pasūtījumiem tiks piemērota līgumcena.

Lietots filtrs
Convert To
= SC-Duplex
 
Salīdzināt atlasīto Salīdzināt (0)
Paplašinātie atribūti Atribūti
Pievienot rekvizītus lapai

Atlasiet rekvizītus, kas jāpievieno kolonnām tabulas beigās.

  Ražotāja detaļas Nr. Pasūtījuma kods Apraksts / Ražotājs
Pieejamība Cena par
Cena
Daudzums
Convert From Convert To Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
FL MC EF 1300 SM SC
FL MC EF 1300 SM SC - CONVERTER, 10/100BASETX-SC-DUPLEX

3268919

CONVERTER, 10/100BASETX-SC-DUPLEX

PHOENIX CONTACT

Jūs iepriekš iegādājāties šo produktu. Skatīt pasūtījumu vēsturi

Vienība

1+ 362,54 €

Ierobežots vienums

Minimālais pasūtījums 1 preces Tikai 1 vairāki eksemplāri Lūdzu, ievadiet derīgu skaitu

Piev.
Min: 1 Mult: 1
10/100Base-TX SC-Duplex FL MC Series
PSI-MOS-PROFIB/FO1300 T
PSI-MOS-PROFIB/FO1300 T - CONVERTER, RS485-SCDUPLEX

3294762

CONVERTER, RS485-SCDUPLEX

PHOENIX CONTACT

Jūs iepriekš iegādājāties šo produktu. Skatīt pasūtījumu vēsturi

Vienība

1+ 2 698,85 €

Ierobežots vienums

Minimālais pasūtījums 1 preces Tikai 1 vairāki eksemplāri Lūdzu, ievadiet derīgu skaitu

Piev.
Min: 1 Mult: 1
RS-485 SC-Duplex PSI MOS Series
PSI-MOS-RS232/FO1300 E
PSI-MOS-RS232/FO1300 E - CONVERTER, RS232-SCDUPLEX

3294763

CONVERTER, RS232-SCDUPLEX

PHOENIX CONTACT

Jūs iepriekš iegādājāties šo produktu. Skatīt pasūtījumu vēsturi

Vienība

1+ 1 495,52 €

Ierobežots vienums

Minimālais pasūtījums 1 preces Tikai 1 vairāki eksemplāri Lūdzu, ievadiet derīgu skaitu

Piev.
Min: 1 Mult: 1
RS-232 SC-Duplex PSI MOS Series
PSI-MOS-RS422/FO1300 E
PSI-MOS-RS422/FO1300 E - CONVERTER, RS422-SCDUPLEX

3294764

CONVERTER, RS422-SCDUPLEX

PHOENIX CONTACT

Jūs iepriekš iegādājāties šo produktu. Skatīt pasūtījumu vēsturi

Vienība

1+ 1 243,24 €

Ierobežots vienums

Minimālais pasūtījums 1 preces Tikai 1 vairāki eksemplāri Lūdzu, ievadiet derīgu skaitu

Piev.
Min: 1 Mult: 1
RS-422 SC-Duplex PSI MOS Series
PSI-MOS-PROFIB/FO1300 E
PSI-MOS-PROFIB/FO1300 E - CONVERTER, RS485-SCDUPLEX

3294761

CONVERTER, RS485-SCDUPLEX

PHOENIX CONTACT

Jūs iepriekš iegādājāties šo produktu. Skatīt pasūtījumu vēsturi

Vienība

1+ 1 959,14 €

Ierobežots vienums

Minimālais pasūtījums 1 preces Tikai 1 vairāki eksemplāri Lūdzu, ievadiet derīgu skaitu

Piev.
Min: 1 Mult: 1
RS-485 SC-Duplex PSI MOS Series