Fibre Optic Products

: Atrasti 7 produkti
Filtru izkārtojums:
1 Izvēlēts filtrs(-i)
Atrasti 7 produkti Lai atjauninātu rezultātus, noklikšķiniet uz Lietot filtrus
Min./maks. Pieejamība

Atzīmējot izvēles rūtiņu Atcerēties, mēs saglabāsim jūsu jaunākās filtru preferences turpmākai meklēšanai

Saderība
Min./maks. Wavelength Typ
Min./maks. Data Rate Max

Šobrīd līgumcenas nav pieejamas skatīšanai. Redzamās cenas ir standarta mazumtirdzniecības cenas. Apstrādes laikā veiktajiem pasūtījumiem tiks piemērota līgumcena.

Lietots filtrs
Data Rate Max
= 1Gbps
 
Salīdzināt atlasīto Salīdzināt
Paplašinātie atribūti Atribūti
Pievienot rekvizītus lapai

Atlasiet rekvizītus, kas jāpievieno kolonnām tabulas beigās.

  Ražotāja detaļas Nr. Pasūtījuma kods Apraksts / Ražotājs
Pieejamība Cena par
Cena
Daudzums
Wavelength Typ Data Transmission Distance Data Rate Max
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-59F3Z
AFBR-59F3Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

3014799

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

BROADCOM

Wavelength Typ 650nm
Data Rate Max 1Gbps

+ Skatīt visu produktu informāciju

BROADCOM 

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

+ Skatīt noliktavas un pasūtījumu izpildes laikus

25 noliktavā piegādei nākamajā dienā (UK noliktava): 00 pēcpusd. (pārtītiem produktiem plkst. 18:30) pirmd. — piektd. (izņemot valsts svētku dienas)

Vairāk preču pieejams nedēļā, kas sākas ar 20.3.8

Wavelength Typ 650nm
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 1Gbps

109 Noliktavā

1+ 23,12 € Cena par 5+ 21,77 € Cena par 10+ 17,89 € Cena par 50+ 16,74 € Cena par 100+ 16,35 € Cena par

Daudz.

Vienība

1+ 23,12 € 5+ 21,77 € 10+ 17,89 € 50+ 16,74 € 100+ 16,35 €

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
650nm - 1Gbps
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

3494149

 
Jauns produkts
Data Sheet

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

TRIPP-LITE

Data Rate Max 1Gbps

+ Skatīt visu produktu informāciju

TRIPP-LITE 

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M Jaunums

+ Skatīt noliktavas un pasūtījumu izpildes laikus

ASV noliktavā esošie produkti tiek nosūtīti no mūsu ASV noliktavas. Piegādes maksa ir fiksēta 25 EUR par katru pasūtījumu neatkarīgi no ASV noliktavā esošo produktu skaita, ko, iespējams, esat pasūtījis. Piegādes laiks noliktavā esošiem produktiem ir 3 darba dienas.

Piegādes maksa: 25 EUR par katru pasūtījumu.

Piegādes laiks noliktavā esošiem produktiem ir 3 darba dienas

Vairāk preču pieejams nedēļā, kas sākas ar 20.24.8
Piegādes maksa: 25 EUR par katru pasūtījumu.  Piegādes laiks noliktavā esošiem produktiem ir 3 darba dienas
Wavelength Typ -
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 1Gbps

nav pieejams

1+ 109,12 € Cena par 5+ 105,97 € Cena par 10+ 100,92 € Cena par 25+ 99,25 € Cena par 50+ 95,94 € Cena par 100+ 88,11 € Cena par Citas cenas...

Daudz.

Vienība

Piegādes maksa: 25 EUR par katru pasūtījumu.  Piegādes laiks noliktavā esošiem produktiem ir 3 darba dienas

1+ 109,12 € 5+ 105,97 € 10+ 100,92 € 25+ 99,25 € 50+ 95,94 € 100+ 88,11 € Citas cenas...

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps
FL SFP GT
FL SFP GT - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285266

 
Jauns produkts
Data Sheet
+
RoHS

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Data Rate Max 1Gbps

+ Skatīt visu produktu informāciju

PHOENIX CONTACT 

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Jaunums

+ Pārbaudīt izpildes laikus

Izpildes laiks 62 dienās

Wavelength Typ -
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 1Gbps

nav pieejams

1+ 397,08 € Cena par

Daudz.

Vienība

1+ 397,08 €

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps
FL SFP WDM10-SET
FL SFP WDM10-SET - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285269

 
Jauns produkts
Data Sheet
+
RoHS

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Data Rate Max 1Gbps

+ Skatīt visu produktu informāciju

PHOENIX CONTACT 

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Jaunums

+ Pārbaudīt izpildes laikus

Izpildes laiks 72 dienās

Wavelength Typ -
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 1Gbps

nav pieejams

1+ 1 429,47 € Cena par

Daudz.

Vienība

1+ 1 429,47 €

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps
FL SFP LX
FL SFP LX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285267

 
Jauns produkts
Data Sheet
+
RoHS

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Wavelength Typ 1310nm
Data Rate Max 1Gbps

+ Skatīt visu produktu informāciju

PHOENIX CONTACT 

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Jaunums

+ Pārbaudīt izpildes laikus

Izpildes laiks 36 dienās

Wavelength Typ 1310nm
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 1Gbps

nav pieejams

1+ 429,81 € Cena par

Daudz.

Vienība

1+ 429,81 €

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
1310nm - 1Gbps
FL SFP SX
FL SFP SX - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285268

 
Jauns produkts
Data Sheet
+
RoHS

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Wavelength Typ 850nm
Data Rate Max 1Gbps

+ Skatīt visu produktu informāciju

PHOENIX CONTACT 

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Jaunums

+ Pārbaudīt izpildes laikus

Izpildes laiks 36 dienās

Wavelength Typ 850nm
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 1Gbps

nav pieejams

1+ 211,26 € Cena par

Daudz.

Vienība

1+ 211,26 €

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
850nm - 1Gbps
N286-01GLCLHSMD
N286-01GLCLHSMD - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 1310NM, 10KM

3493650

 
Jauns produkts
Data Sheet

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 1310NM, 10KM

TRIPP-LITE

Wavelength Typ 1310nm
Data Rate Max 1Gbps

+ Skatīt visu produktu informāciju

TRIPP-LITE 

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 1310NM, 10KM Jaunums

+ Skatīt noliktavas un pasūtījumu izpildes laikus

ASV noliktavā esošie produkti tiek nosūtīti no mūsu ASV noliktavas. Piegādes maksa ir fiksēta 25 EUR par katru pasūtījumu neatkarīgi no ASV noliktavā esošo produktu skaita, ko, iespējams, esat pasūtījis. Piegādes laiks noliktavā esošiem produktiem ir 3 darba dienas.

Piegādes maksa: 25 EUR par katru pasūtījumu.

Piegādes laiks noliktavā esošiem produktiem ir 3 darba dienas

Vairāk preču pieejams nedēļā, kas sākas ar 20.17.8
Piegādes maksa: 25 EUR par katru pasūtījumu.  Piegādes laiks noliktavā esošiem produktiem ir 3 darba dienas
Wavelength Typ 1310nm
Data Transmission Distance -
Data Rate Max 1Gbps

nav pieejams

1+ 95,48 € Cena par 5+ 92,29 € Cena par 10+ 89,11 € Cena par 25+ 85,92 € Cena par 50+ 82,75 € Cena par 100+ 79,56 € Cena par Citas cenas...

Daudz.

Vienība

Piegādes maksa: 25 EUR par katru pasūtījumu.  Piegādes laiks noliktavā esošiem produktiem ir 3 darba dienas

1+ 95,48 € 5+ 92,29 € 10+ 89,11 € 25+ 85,92 € 50+ 82,75 € 100+ 79,56 € Citas cenas...

Ierobežots vienums
Piev.
Min: 1 Mult: 1
1310nm - 1Gbps