Zemāk redzamajos iezīmētajos laukos esat ievadījis vērtības, kas satur nederīgas rakstzīmes. Lūdzu, pārskatiet savu izvēli, izmantojot tikai derīgas rakstzīmes.

 
 

AFBR-57J9AMZ

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 VDC, 7.3728 Gbps

AFBR-57J9AMZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 VDC, 7.3728 Gbps

Attēls ir tikai kā piemērs. Lūdzu, skatiet produkta aprakstu.

Ražotājs:
FOXCONN FOXCONN
Ražotāja detaļas Nr.:
AFBR-57J9AMZ
Pasūtījuma kods:
2454698
Tehnisko datu lapa:
AFBR-57J9AMZ   Datasheet
Skatiet visus tehniskos dokumentus

Produktu pārskats

The AFBR-57J9AMZ is a 6.144Gbps digital diagnostic SFP compatible Optical Transceiver supports high speed serial links over multimode optical fibre at signalling rates up to 7.4Gbps for wireless base station applications involving the OBSAI or CPRI protocols. The transceiver is compliant with small form pluggable (SFP) multi-source agreements INF- 8074 and SFF-8472 for mechanical and electrical specifications and FOCIS/IEC specifications for optical duplex LC connectors. Using the 2-wire serial interface the transceiver provides real time temperature, supply voltage, laser bias current, laser average output power and received input power. The digital diagnostic interface also adds the ability to disable the transmitter and monitor the status of transmitter fault and receiver loss of signal.
  • Diagnostic Features Per SFF-8472 diagnostic monitoring interface for optical transceivers
  • Real time monitors of transmitted optical power, received optical power, laser bias current
  • Management interface specifications per SFF committee SFF 8431
  • Mechanical specifications per SFF committee SFF 8432 improved pluggable form factor (IPF)
  • Up to 200m with 50µm OM3 for 7.3728Gbps
  • Up to 300m with 50µm OM3 for OBSAI 6.144Gbps
  • LC Duplex optical connector interface conforming to ANSI TIA/EIA604-10 (FOCIS 10A)
  • 850nm Vertical cavity surface emitting laser (VCSEL) source technology
  • IEC 60825-1 class-1/CDRH class-1 laser eye safe
  • Compatible with fibre channel and gigabit Ethernet
  • -40 to 85°C Operating temperature range

Lietošanas veidi

Wireless, Industrial

Informācija par produktiem

Vai vēlaties skatīt līdzīgus produktus? Vienkārši zemāk atlasiet atbilstošos atribūtus un nospiediet pogu ×


:
850nm

:
3.3VDC

:
7.3728Gbps

:
-

Atrast līdzīgus produktus Izvēlieties un mainiet iepriekš redzamos atribūtus, lai atrastu līdzīgus izstrādājumus.

Tehniskā dokumentācija (1)

Vairs netiek ražots

41,15 €

Cena nav pieejama. Lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas centru.

Cena par:
Vienība
Vairāki: 1 Minimāli: 1
Daudzums Cena Jūsu cena
 
 
1+ 41,15 €
Veicināšanas cena
Līgumcena
Tiešsaistes pasūtījumu cena
Tiešsaistes pasūtījumu līgumcena
 
 
 

Cena nav pieejama. Lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas centru.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Ievietot iepirkumu grozā Neizpildīts pasūtījums Iepriekšpasūtīt
Piev.
Ierobežots vienums
Pievienot daļas nr. /rindas piezīmi
Kopējā cena:
Kopējā cena: ( )
Kopējā cena: --

Klientu atsauksmes

Klientu jautājumi un atbildes