Zemāk redzamajos iezīmētajos laukos esat ievadījis vērtības, kas satur nederīgas rakstzīmes. Lūdzu, pārskatiet savu izvēli, izmantojot tikai derīgas rakstzīmes.

 
 

AFCT-5710PZ - 

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 1355 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

AFCT-5710PZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 1355 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

Attēls ir tikai kā piemērs. Lūdzu, skatiet produkta aprakstu.

Ražotājs:
FOXCONN FOXCONN
Ražotāja detaļas Nr.:
AFCT-5710PZ
Pasūtījuma kods:
2497336
Tehnisko datu lapa:
AFCT-5710PZ   Datasheet
Skatiet visus tehniskos dokumentus

Produktu pārskats

The AFCT-5710PZ is a 1.25GBd single-mode small form factor Pluggable Transceiver with DMI for gigabit Ethernet. It is compliant with both IEEE 802.3Z (1000BASE-LX) and the SFP multi-source agreement (MSA) specification. The transceiver is intended for premise, public and access networking applications. They are qualified in accordance with GR-468-CORE and transmit data over single-mode (SM) fibre for a link distance of 10km, in excess of the standard.
  • Compliant to IEEE 802.3Z gigabit Ethernet (1.25GBd) 1000BASE-LX and SF multi-source agreement (MSA)
  • Hot-pluggable
  • 3.3VDC Power supply
  • LC duplex fibre connector compatible
  • -10 to 85°C Operating temperature range

Lietošanas veidi

Communications & Networking

Informācija par produktiem


:
1355nm

:
3.3V

:
1.25Gbps

:
-

Atrast līdzīgus produktus Izvēlieties un mainiet iepriekš redzamos atribūtus, lai atrastu līdzīgus izstrādājumus.

Vairs netiek ražots

50,24 €

Cena nav pieejama. Lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas centru.

Cena par:
Vienība
Vairāki: 1 Minimāli: 1
Daudzums Cena Jūsu cena
 
 
1+ 50,24 €
Veicināšanas cena
Līgumcena
Tiešsaistes pasūtījumu cena
Tiešsaistes pasūtījumu līgumcena
 
5+ 41,63 €
Veicināšanas cena
Līgumcena
Tiešsaistes pasūtījumu cena
Tiešsaistes pasūtījumu līgumcena
 
 
 

Cena nav pieejama. Lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas centru.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Ievietot iepirkumu grozā Neizpildīts pasūtījums Iepriekšpasūtīt
Piev.
Ierobežots vienums
Pievienot daļas nr. /rindas piezīmi
Kopējā cena:
Kopējā cena: ( )
Kopējā cena: --

Klientu atsauksmes

Klientu jautājumi un atbildes

Kopiena

Vai vēlaties apskatīt informāciju par šo produktu no citiem klientiem?

 Lasiet mūsu kopienas dalībnieku diskusijas, emuārus un dokumentus.

Filtri:

Atlasiet dokumentu tipu (s), ko vēlaties skatīt, un noklikšķiniet uz pogas Lietot filtrus
Ievadiet jautājumu kādam no mūsu ekspertiem vai uzsāciet diskusiju un saņemiet mūsu kopienas piegādātāju ekspertu un piesaistīto inženieru atbildes.